Цинкова мазь: відгуки клієнтів

23 января 2017 (21:30:01)


Ось кілька відгуків клієнтів аптеки, які купують цинкову мазь вже не вперше і мають про неї свою власну думку.
Лікування цинковою маззю
Ольга:
    Допомагає від прищів. Увечері наношу на вимите обличчя цинкову мазь товстеньким шаром. Потім вранці знімаю її з допомогою вологих серветок для обличчя. Роблю це вже 2 тижні, шкіра стала як у немовляти.

Вадим:
    Прищі - це і моя проблема. Допомагає тільки ця мазь, відповідаю.

Юлія:
    Я більше не колупаю на обличчі. Скільки разів себе вже вмовляла нічого не видавлювати. Потім не витримую - і знову ... У результаті виходила ранка, яку видно за сто метрів. Вона довго не загоюється, а потім все одно після неї залишається слід. А тепер я кожен новий прищик мажу цинковою маззю. Посвітліли навіть старі плями.

Ліза:
    Уявляєте, в солярії встановили нові лампи.А майстер сказала, що не потрібно зменшувати, а засмагати 15 хвилин, як і раніше. В результаті - вся обгоріла. Уявляєте, яка я була красуня! А щипало як - жах! Дорогі креми не дали ефекту. Порадили цинкову мазь. Спробувала -відразу отримала полегшення. Купую на всякий випадок. Нехай буде під рукою в потрібний момент.

Тетяна:
    У дитини з шести років нейродерміт. Він не лікується. Полегшення дають дотримання дієти, санаторне лікування, а ще мажемо цинковою маззю і Бороплюс.

Ксенія:
    Два роки тому поставили діагноз періоральний дерматит. Лікар призначив мазь з гормональним складом - не допомогло. Зараз порадили хорошого лікаря. Він призначив курс антибіотиків і цинкову мазь. Ось уже півтора місяця минуло з початку лікування - все гаразд. Але маззю ще користуюся.

Завантажити:


Інструкція для медичного застосування ЦИНКА МАЗЬ

Комментарии